Divadelní noviny Aktuální vydání 13/2020

Kulturní čtrnáctideník pro divadelníky a jejich diváky

Vychází za finanční podpory hlavního města Prahy, Ministerstva kultury ČR, Státního fondu kultury a Nadace Českého literárního fondu

13/2020

ročník 29
23. 6.–1. 9. 2020
 • Zprávy
 • Kritika
 • Blogy
 • Zahraničí
 • Rozhovory
 • Ostatní
 • Hledat
 • Facebook Divadelních novin

  Kategorie článků:

  Po roce opět na terasách!

  21. července 2020 Žádný komentář

  Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi pořádá v srpnu a začátkem září čtvrtý ročník festivalu kulturních akcí pod širým nebem nazvaný Bez nití | Odvázané léto na terasách.

  Magický svět loutek se opět otvírá veřejnosti

  11. června 2020 Žádný komentář

  Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi otevírá pro veřejnost proměněnou stálou expozici Magický svět loutek. Návštěvníkům nabídne audiovizuální prezentace vystavených exponátů, interaktivní prvky i nové exponáty.

  Pohádkový den mezi loutkami

  27. května 2019 Žádný komentář

  U příležitosti Mezinárodního dne dětí připravilo Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi v pátek 31. května pro děti a jejich rodiče akci nazvanou Pohádkový den mezi loutkami.

  Chrudim se opět připojí k Noci literatury

  29. dubna 2019 Žádný komentář

  Ve čtvrtek 9. května 2019 od 18 hodin se v Chrudimi uskuteční již šestý ročník Noci literatury, která si klade za cíl zprostředkovat českým čtenářům nejnovější překlady děl současných evropských autorů.

  Oslavte Velikonoce s loutkami

  09. dubna 2019 Žádný komentář

  Ve čtvrtek 18. dubna se v Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi uskuteční 7. ročník vítání jara a netradiční oslavy Velikonoc s loutkami a živými zvířátky.

  Poslední komentáře

  Velký karneval mezi loutkami

  08. února 2019 Žádný komentář

  Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi pořádá v pátek 15. února 2019 od 16 hodin „dvojitý“ karneval. Podvečer bude vyhrazen dětem, od 20 hodin se pak v Mydlářovském domě rozpoutá večírek pro dospělé nazvaný Chill Con Carneval.

  Advent mezi loutkami

  24. listopadu 2018 Žádný komentář

  Stejně jako v uplynulých letech, připravilo i letos Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi pro své návštěvníky speciální adventní program pro navození té správné vánoční atmosféry.

  Loutky na frontě

  26. října 2018 Žádný komentář

  U příležitosti stého výročí konce první světové války a vzniku novodobého českého státu otevře v pátek 2. listopadu 2018 Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi novou výstavu nazvanou Loutky na frontě.  Obsah,