Divadelní noviny Aktuální vydání 4/2024

Kulturní čtrnáctideník pro divadelníky a jejich diváky

Vychází za finanční podpory hlavního města Prahy, Ministerstva kultury ČR, Státního fondu kultury a Nadace Českého literárního fondu

4/2024

ročník 33
20. 2. 2024
 • Zprávy
 • Kritika
 • Blogy
 • Zahraničí
 • Rozhovory
 • Ostatní
 • KritikLab
 • Hledat
 • Můj profil

  Kategorie článků:

  Boskovické líbání (No. 4)

  19. července 2021 diskutujte

  Mé loučení s nově poznávaným městem, jež poskytlo mi plno zážitků, se neslo v poměrně lenivé atmosféře, neboť festivalová neděle byla s jednou výjimkou de facto epilogem boskovických divočin.

  Boskovické líbání (No. 3)

  15. července 2021 diskutujte

  Noční bouřné počasí, v němž ke své úhoně došla značná část plátěných přístřeší ve stanovém městečku, naštěstí vyjma toho mého, se nijak nepodepsalo na úpadku pohodové nálady.

  Boskovické líbání (No. 2)

  14. července 2021 diskutujte

  Do druhého z kvarteta boskovicky-festivalových dní mne svými libě post-punkovými tóny přátelsky přivábila rožnovsko-pod-radhošťská kapela Chorobopop.

  Výběrové řízení na ředitele/ředitelku Činoherního studia

  Statutární město Ústí nad Labem vyhlašuje výběrové řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ředitele/ředitelky Činoherního studia města Ústí nad Labem, příspěvkové organizace.

  Poslední komentáře

  Boskovické líbání (No. 1)

  12. července 2021 diskutujte

  Boskám Tě Vášnivě, letní festivalová sezóno, a blažím akce, jež nebyly zrušeny. Ve středu večer opouštím přívětivou náruč venkovské Casa Františák, abych se v životě vůbec poprvé vydal do jihomoravských Boskovic.

  A za dveřmi již číhá… Festival Boskovice!

  08. července 2021 diskutujte

  Pandemické šílení si, zdá se, dává na čas vale, konečně je tady sezóna letních radovánek, a o slovo své se konečně hlásí i festival Boskovice! A co Vás v letošním kvartetu hekticky nabitých červencových dní čeká?

  Čas se konečně vrátit

  30. května 2021 diskutujte

  Po neveselých jarních měsících se blýská na časy a zdá se, že 29. ročník festivalu Boskovice proběhne v takřka nezměněné podobě! Koncerty, divadlo, výstavy, filmy, přednášky, čtení, zodpovědné občerstvování se a socializace dle aktuálních nařízení vlády – už...  Obsah,