Divadelní noviny Aktuální vydání 4/2024

Kulturní čtrnáctideník pro divadelníky a jejich diváky

Vychází za finanční podpory hlavního města Prahy, Ministerstva kultury ČR, Státního fondu kultury a Nadace Českého literárního fondu

4/2024

ročník 33
20. 2. 2024
 • Zprávy
 • Kritika
 • Blogy
 • Zahraničí
 • Rozhovory
 • Ostatní
 • KritikLab
 • Hledat
 • Můj profil

  Divadelní noviny > Burza Zprávy

  Prodej míst v Ráji zahájen

  Tento mail přišel do Divadelních novin ještě v předvánočním čase. Připadal nám natolik speciální, že jej nabízíme k silvestrovskému menu našich čtenářů. Rozhodněte sami, jak se svým místem v Ráji naložíte.

  Misto v nebi -long

  From: Galactic Agency [mailto:[email protected]]

  Sent: Tuesday, December 31, 2013, 00:00 AM

  To: [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]

  Subject: Prodej míst v Ráji zahájen. Tisková zpráva

  cert

  Prodej míst v Ráji zahájen

  Jako první ve světě a samozřejmě první v České republice – pohádkové zemi se začalo obchodovat s místy v Ráji či jestli chcete místy v Nebi.

  Místo v Ráji

  Rezervace místa v Ráji je vánočním hitem tohoto roku po celém světě. Rezervace je zahájena. Své místo v Ráji můžete mít již dnes.

  O místě v nebeském Ráji nebo místě v Nebi jsme všichni slyšeli více než tisíckrát. Každý z nás určitě přemýšlí o tom co bude po naší pozemské cestě. Neustále jsme poslouchali pohádky o nebeských kouzlech. Tyto pohádky se dnes stávají realitou. Jak? Zeptáte se.

  Máme pro Vás příjemnou informaci a praktické řešení rezervace svého místa v Ráji. Galaktické vyslanectví se rozhodlo připravit pro obyvatele Země příjemné překvapení a nejlepší tip na dárek pro každou příležitost. Jedná se o rezervaci volného místa v nebeském Ráji.

  Podle informace z Galaktického úřadu každý majitel svého místa v Ráji obdrží dva luxusní certifikáty – Certifikát vlastníka a Certifikát odpustku pozemských hříchů. Jako bonus je samozřejmostí nekonečná registrace ve světové databázi majitelů místa v Ráji. Každému tedy zajistí po skončení pozemské cesty klídeček, komfort a pohodičku ve svém nebeském prostoru.

  Další důležitou informací, kterou sděluje Galaktický úřad je, že volné místo v Ráji je omezeno vzhledem k velkému počtu živočichů a vzniklých pozemských klonů na planetě Zemi.

  Certifikát máte samozřejmě možnost vystavit pro sebe, své příbuzné, kamarády a pro své domácí miláčky – psi, kočky nebo rybičky.

  misto_v_nebi_1

  Projekt místo v Ráji

  Místo v Ráji začíná po celém světě mít spoustu pozitivních ohlasů a tak se připojte i Vy. Více informací o možnostech rezervace najdete na stránkách www.mistovraji.cz, www.mistovnebi.cz a www.heaven-estate.com

  Postarejte se o svůj komfort!

  Věříme, že Vás naše novinka potěšila!

  S vesmírným pozdravem a přáním pěkného dne.

  Tým Galaktického úřadu pro planetu Zemi

  [email protected]

  Tel: +420/773 826 628


  Komentáře k článku: Prodej míst v Ráji zahájen

  1. Leo

   Avatar

   Místo v Raji – Super darek :-)))
   Odpustek potřebuje každý 🙂

   15.01.2014 (11.03), Odpovědět, Trvalý odkaz komentáře,

  Přidat komentář

  (Nezapomeňte vyplnit položky označené hvězdičkou.)

  Přidání komentáře

  *

  *

  *  Obsah,