Divadelní noviny Aktuální vydání 12/2024

Kulturní čtrnáctideník pro divadelníky a jejich diváky

Vychází za finanční podpory hlavního města Prahy, Ministerstva kultury ČR, Státního fondu kultury a Nadace Českého literárního fondu

12/2024

ročník 33
11. 6. 2024
 • Zprávy
 • Kritika
 • Blogy
 • Zahraničí
 • Rozhovory
 • Ostatní
 • KritikLab
 • Hledat
 • Můj profil

  Divadelní noviny >

  Otevřený dopis řediteli ND (No. 3)

  Vážený pane Černý,

  vaši zločinní „mecenáši“ vám mohou pogratulovat. Vaše lži mj. pomohly k tomu, že prezident Klaus vetoval novelu loterního zákona (http://www.klaus.cz/clanky/2622), která by významně přispěla k tolik žádoucí regulaci vysoce společensky nebezpečného fenoménu, jakým hazard je. Je mi vás hluboce líto, nicméně s křiváckým charakterem budete muset žít vy, nikoliv já. Lidmi, kteří jsou ochotni se propůjčit k aktivnímu lhaní, které umožní důsledku poškozování množství lidských životů, rodin, vztahů a majetku, hluboce pohrdám. Nechápu, jak takový duševní mrzák jako vy může vést Národní divadlo.Od této chvíle i já považuji za neúčelné s vámi pokračovat v tétokorespondenci.

  Předcházející korespondenci (Otevřený dopis řediteli ND a Ondřej Černý k loterijnímu zákonu) lze nalézt na webu divadelních novin ve sloupci blog DN.


  Komentáře k článku: Otevřený dopis řediteli ND (No. 3)

  1. Vojtěch Varyš

   Vojtěch Varyš

   a já už toho mám dost, pane Bártíku. možná byste svojí propagandu proti hazardu mohl směřovat někam do nedělní školy a neotravovat s ní tady.

   11.06.2010 (17.35), Odpovědět, Trvalý odkaz komentáře,

  2. Peter Páluš

   Avatar

   Taky nechápu proč se taková snůška osobních invektiv a zvratků musela objevit zrovna tady…

   14.06.2010 (15.08), Odpovědět, Trvalý odkaz komentáře,

  3. Ludvík Faruga

   Avatar

   Pokud vím, jako první na Klausovo veto zareagoval ředitel ND Brno a k němu se připojil ředitel MDB Brno. Těm ovšem pan Bártík svůj dopis neadresoval. Na to je příliš zbabělý. Koneckonců zase za to mohou ti hnusní pražáci. A co Klaus? Toho si pan Bártík nepodá? Škoda pro SZ v Brně a zrovna před komunálními volbami.

   14.06.2010 (17.30), Odpovědět, Trvalý odkaz komentáře,

  Přidat komentář

  (Nezapomeňte vyplnit položky označené hvězdičkou.)

  Přidání komentáře

  *

  *

  *  Obsah,